czwartek, 2 czerwca 2016

Recenzja. AniFlexi FIT firmy GameDog.

Witajcie :)
Dziś przed nami kolejna recenzja. Tym razem na tapetę bierzemy preparat znanej marki GameDog- AniFlexi FIT. Z zakupem preparatu nosiłam się od jakiegoś czasu. Po raz pierwszy mam psa prawie od szczeniaka (Wis trafiła do mnie mając 11 miesięcy) i postanowiłam poprowadzić jej rozwój tak, żeby wyrosła na zdrowego, silnego i przede wszystkim szczęśliwego psiaka. A każdy miłośnik rasy wie, że rottweilery są szczególnie narażone na problemy ze stawami wiec warto stosować jakiś preparat ochronny nawet profilaktycznie. Preparaty firmy GameDog są polecane na różnych forach i grupach dyskusyjnych więc czułam, że decyzja nie będzie chybiona. Paczka z preparatem trafiła do mnie już następnego dnia po rozmowie z firmą GameDog. Dodatkowo,w paczce znalazłam kilka gadżetów, które stopiły moje serce bo jak każdy wie jestem niepoprawną gadżeciarą ;)Paczka zawierała: preparat AniFlexi FIT 250 gramów, smyczkę do kluczy, naklejkę, odblask i ulotkę.
Rzućmy teraz okiem na co tak naprawdę działa i co zawiera preparat. Zaznaczam, że wszelkie screeny pochodzą z oficjalnej strony producenta. 


Opis bardzo zachęca. Mój TeŻet po przeczytaniu powyższego opisu stwierdził, że on powinien też zacząć to brać skoro to ma tyle plusów ;)

Skład jest tak naprawdę w 100% naturalny. Nie ma chemii i sztucznych dodatków.


Dawkujemy w następujący sposób: w normalny, nietreningowy dzień- 2 gramy czyli 1/2 dołączonej do opakowania miarki na każde 20 kilogramów masy ciała psa. W dzień treningowy dodatkowo 2 gramy na każde 20 kilogramów masy ciała psa nie później niż godzinę przed treningiem.

My ćwiczymy 2 razy w tygodniu z obrożą z obciążeniem i w te dni stosujemy powiększoną dawkę. Sam preparat wydaje mi się niezwykle wydajny. Używamy go już ponad 9 tygodni i zeszło dopiero pół opakowania.


Przy takiej wydajności cena za produkt- 89 zł wydaje się być bardzo rozsądna i opłacalna. Porównałam produkt do takich samych preparatów innej firmy i GameDog wypada najlepiej biorąc pod uwagę wydajność i ilość w opakowaniu. Poza tym kupno takiego preparatu to inwestycja w zdrowie swojego psiaka. A kto normalny chciałby oszczędzać na ukochanym psie? Sam proszek po dodaniu do wody tworzy taką "mordoklejkę". Nie rozpuszcza się w wodzie tylko zbija się w lepiące gluty. 


Ja mieszam Wisie proszek zawsze rano z mięsem. Wiem, że niektórzy dają do wylizywania sam proszek albo mieszają z wodą pitną. Mi najwygodniej mieszać z mięsem. Może to zabawne ale moim zdaniem proszek pachnie lodami karmelowymi :P
Oczywiście testowałam różne sposoby podawania i zarówno na sucho jak i w malutkiej ilości wody oraz normalnym posiłku preparat jest zjadany równie chętnie przez Wisielca.   

Jak wyglądają efekty stosowania preparatu AniFlexi FIT??

Szczerze mówiąc nie wiedziałam czego się spodziewać. Przecież jest to preparat działający wewnętrznie, jak zobaczę zmianę?? Otóż widzę ją :) Chociażby po zachowaniu mojej suczy. Zawsze była skoczna ale czasami przy lądowaniu z większej wysokości jęczała przy zderzeniu z ziemią. Teraz skacze, szaleje i podskakuje polując na motyle i nawet się nie zająknie. Dodatkowo czuję namacalnie różnicę w jej umięśnieniu. Ma twardsze i lepiej zarysowane mięśnie pod skórą. Ja przestałam się martwic za każdym razem jak ona dostaje świra i zaczyna swoje dzikie skoki bo wiem, że jej stawy są dobrze chronione. Zauważyłam ten, że ma ładniejszy, bardziej sprężysty krok, płynniej się rusza.Myślę, że to mogłoby być ważne dla ludzi wystawiających swoje psy. Motoryka jest dla hodowców i wystawców bardzo ważna. Dodatkowo Wisa zdecydowanie szybciej dochodzi do siebie po wyczerpującym marszu. Ostatnio zrobiłam test, zarówno siebie jak i Wisy: przeszłyśmy ponad 50 kilometrów w jeden dzień :) Byłam w domu o 17 a o 22 po Wisce nie było widać śladu zmęczenia. 

Podsumowując: jestem bardzo zadowolona z testowanego produktu, efekty są widoczne gołym okiem. Więcej nie trzeba dodawać ;)

Suplement diety dla psów AniFlexi FIT firmy GameDog

Plusy:
+ preparat jest bardzo wydajny
+ ma ładny zapach i jest chętnie zjadany przez mojego psa 
+ cena jest bardzo odpowiednia 
+ efekty są naprawdę widoczne już po 8 tygodniach
+ preparat można podawać zarówno zapobiegawczo jak i w dodatkowo przy uprawianiu sportu

Minusy:
- myślę i myślę... i wymyślić nie mogę. Nie widzę żadnych minusów. Inwestowanie w zdrowie swojego psa nigdy nie ma minusów, pamiętajcie!!

Oczywiście standardowo zapraszam Was do polubienia Fejsowego Fan Pejdża :)

3 komentarze:

 1. Dzięki za kom. ;)
  A tak by the way przez Ciebie i kilka innych osób z różnych for i grup zaczęłam się zastanawiać nad AniFlexem - bo w sumie Riff na pewno nie ma ruchu na poziomie przeciętnym (a wręcz przeciwnie) + wchodzi na 4te piętro + jednak przedwczesna kastracja swoje zrobiła - słabo z mięśniami, więc może by pomogło na fajnieszą, mocniejsza sylwetkę. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Również polecam.Mam psiaka z dysplazją. AniFlexi podaję od pół roku. Pieseł szczęśliwy,biega,szaleje,rozrabia...W najbliższym czasie planuję kolejny zakup.

  OdpowiedzUsuń
 3. A jak to się ma do Synoquin EFA? Potrzebuję dla psa 14-letniego do 10kg u którego jest (z uwagi na wiek i dużą ruchliwość w niedalekiej przeszłości) podejrzenie zwyrodnienia stawów. Dokładne badania i prześwietlenie planowane jest na wrzesień ale do tego czasu chcemy coś podać pieskowi żeby zapewnić mu komfort ruchu bez bólu. Każdy weterynarz poleca Synoquin EFA a jak się pytam o AniFlexi+ to nikt nie słyszał o tym.

  OdpowiedzUsuń